تبلیغات
ExactSeek.com ExactSeek: Relevant Web Search ExactSeek: Relevant Web Search only for u - با ویندوز موبایل سونوگرافی کنید !
only for u
آنچه شما بخواهید
با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده

زمانی که نسخه سوم آیفون ارائه شد ، هیجان و هیاهوی زیادی در مورد اینکه از این گجت پر طرفدار می توان در موارد پزشکی استفاده کرد به پا شد.بطور مثال گفته می شود که حتی می توان از آیفون برای  گرفتن فشار خون استفاده کرد!
این خبر را کنار بگذارید.در طرف مایکروسافتی قضیه ، موضوع خیلی تخیلی تر شده است. با یک گوشی ویندوز موبایل می توان سونوگرافی کرد !!! طبق آخرین خبر بزودی حتی می توان یک عمل کامل را با گوشی HTC Touch Pro 2 انجام داد ( این جمله آخر بر اساس جوگیر شدن نویسنده بود و واقیعت ندارد ! )

دانشنمندان دانشگاه واشنگتن اخیراً توانسته اند یک گوشی ویندوز موبایل را به کمک فن آوری USB Host به یک تحلیل کننده امواج Ultrasonic که اساس کار دستگاه های سونوگرافی است تبدیل کنند که به کمک آن می توان آنالیزهای ساده مثل تعیین جنسیت جنین را انجام داد.البته هزینه این تحقیق از کمک 100 هزار دلاری سال گذشته مایکروسافت به این گروه تامین شده است.
لازم به ذکر است که فن آوری USB Host در تعداد محدودی از گوشی های ویندوز موبایل مثل Treo 800w وجود دارد که به کمک آن گوشی به یک میزبان وسایل USB تبدیل می شود.

Treo 800w میزبان یک هارد اکسترنال

منبع : WMExperts
طبقه بندی:


نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 خرداد 1388 توسط کاظم


درباره وبلاگ
جستجو
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
JavaScript Codes

Powered by WebGozar