تبلیغات
ExactSeek.com ExactSeek: Relevant Web Search ExactSeek: Relevant Web Search only for u - سرویس اطلاع از هزینه تماس برای سیم کارت های ایرانسل
only for u
آنچه شما بخواهید
با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده

ویژه مشترکین اعتباری

ایرانسل با راه اندازی سرویس جدیدی به نام "اطلاع از هزینه تماس" شما را قادر ساخته است  تا از میزان دقیق هزینه آخرین مکالمه از طریق ارسال یک پیام که از ایرانسل به شماره سیم کارت شما و پس از هربار برقراری تماس از سوی شما ارسال می شود،  مطلع شوید و  رقم باقیمانده از اعتبارتان را نیز مشاهده کنید.

تا پیش از این شما برای اطلاع از میزان اعتبار موجود در سیم کارت خود می بایست از دو روش ارسال کد دستوری و یا تلفن گویا استفاده می کردید، اما از این پس ایرانسل خود میزان هزینه آخرین تماس و باقیمانده حساب را برای تان ارسال می کند!
 
 
نحوه فعالسازی و یا غیر فعالسازی سرویس "اطلاع از هزینه تماس":

 

*برای فعالسازی این سرویس جدید کافیست تا یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 3940  بفرستید تا پس از آن، تمامی اطلاعات مربوط به هزینه های خود بعد از پایان هر تماس برای تان ارسال شود.


*
همچنین در صورت عدم تمایل به استفاده از این سرویس، با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به 3941 سرویس "اطلاع از هزینه تماس"را غیر فعال کنید.


توجه: استفاده از سرویس "اطلاع از هزینه تماس" رایگان است و بابت فعالسازی و یا غیر فعالسازی آن نیز هزینه ای از اعتبار شما کسر نمی شود.طبقه بندی: آموزشی، 


نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آذر 1389 توسط کاظم


درباره وبلاگ
جستجو
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
موضوعات
نظر سنجی
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
JavaScript Codes

Powered by WebGozar