تبلیغات
ExactSeek.com ExactSeek: Relevant Web Search ExactSeek: Relevant Web Search only for u - امپاد خدمت جدیدی از ایرانسل با همکاری بانک پاسارگاد
only for u
آنچه شما بخواهید
با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده

 • معرفی سامانه

  تا به حال تجربه تمام کردن شارژ را در حین یک مکالمه مهم داشته اید؟ اگر خوش شانس بوده باشید، احتمالاً سریع خود را به عابر بانک یا دکه ای رسانده و کارت شارژ تهیه کرده اید. اما حتما مواردی هم بوده که همین وضع شما را از یک مکالمه شیرین محروم کرده است.

  اما در صورتی که امپاد خود را فعال کرده باشید، می توانید به راحتی و فقط با ارسال یک پیامک کد شارژ مورد نیازتان را تهیه نمایید. کد شارژ در جواب درخواست شما برایتان ارسال می گردد. ولی این چه طور ممکن است؟

  امپاد راه حلی است که پرداخت امن پاسارگاد برای حل این مشکل شما، و مشکلات مشابهی که ممکن است هر روز برای هر کدام از ما اتفاق بیفتد ارائه کرده است. با استفاده از امپاد می توانید کارت بانکی عضو شتاب خود را به تلفن همراهتان متصل نمایید. حتما می توانید حدس بزنید که این اتصال چه امکاناتی را، علاوه بر خرید شارژ تلفن همراه، در اختیارتان قرار می دهد. برای برخورداری از این امکانات، باید فقط یک بار در حساب پرداخت امن پاسارگاد خود امپاد را فعال نمایید.

  اگر عضو پرداخت امن نیستید هم نگران نباشید، عضویت به راحتی و بدون هزینه ممکن است.

 •  
  طبقه بندی: آموزشی،  خدمات الکترونیکی، 


  نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 تیر 1390 توسط کاظم


  درباره وبلاگ
  جستجو
  آرشیو مطالب
  آخرین مطالب
  نویسندگان
  موضوعات
  نظر سنجی
  پیوند ها
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
  JavaScript Codes

  Powered by WebGozar